Kviečiame verslo įmones tapti mūsų Fondo draugu ir prisidėti prie pagalbos Lietuvos vaikams!

Tapti mūsų draugais galite keliais būdais:

1. suteikdami galimybę platinti mūsų produktus Jūsų parduotuvėse ar kitose pardavimo vietose. Visus produktus, kuriuos siūlome, rasite Mūsų mažytėje parduotuvėje.

2. Pirkdami mūsų produktus, pvz., kaip Jūsų įmonės dovaną verslo partneriams Kalėdų ar kitų švenčių progą.

3. Prisidedami prie mūsų veiklos Jūsų paslaugomis ar produkcija. Mums labai padėtų teisinės paslaugos, komunikacijos ir viešųjų ryšių paslaugos, pagalba su viešaisiais pirkimais, pagalba kuriant elektroninę parduotuvę. Visada džiaugsmingai priimame kanceliarines priemones, bilietus į kiną ar teatrą vaikams, paramą vasaros stovykloms, Jūsų produkciją dovanoms vaikams ir jų globėjams bei įtėviams Kalėdų ar kitų renginių proga.

4. Prisidedami finansine parama. Duomenis pavedimui atlikti rasite ČIA, o mes mielai pasirašysime paramos sutartį su Jumis. Paaukoti galite ir aukojimo portale Aukok.lt, ČIA!

O galbūt turite savo idėjų, minčių ar svajonių? Mielai jas išklausysime! Savo rėmėjams teikiame ataskaitas apie mūsų darbą ir pasiektus rezultatus, ir rėmėjų paramos panaudojimą.

Papildomais klausimais dėl paramos galite kreiptis el. p. justina [at] ziburio-fondas [dot] lt arba tel. +370 608 43 036.