Žiburio Fondas yra Vilniaus miesto globos centras

Žiburio Fondas nuo 2019 m. sausio mėnesio paslaugas globėjų/įtėvių šeimoms teikia veikdamas kaip vienas iš 5 Vilniaus mieste veikiančių globos centrų. Ką tai reiškia?

– Kiekvieno vaiko globą Vilniaus miesto savivaldybė paskiria koordinuoti konkrečiam globos centrui;
– Globos centre kiekvieno vaiko globa paskiriama koordinuoti konkrečiam globos koordinatoriui (socialiniam darbuotojui);
– Globos koordinatorius palaiko nuolatinį kontaktą su globėjų šeima, domisi vaiko globa, o susidūrus su sunkumais vertina, kokia pagalba šeimai būtų naudingiausia bei organizuoja šios pagalbos teikimą šeimos nariams.

Šie pasikeitimai reiškia, kad nei vienas globėjas neliks vienas su savo problemomis, o šalia turės specialistą, kuris padės susidūrus su sunkumais ir džiaugsis kartu, jei tų sunkumų bus mažai.

Jei Jums kyla klausimų apie globos centro organizuojamą pagalbą ar norite daugiau apie ją sužinoti, galite apsilankyti internetiniame puslapyje www.globoscentrai.lt, jame nurodyta informacija apie visus Lietuvoje veikiančius globos centrus arba galite susisiekti su Žiburio Fondu tel. +370 6 9817852 arba el. p. info [at] ziburio-fondas [dot] lt