Vilniaus meras Remigijus Šimašius tapo socialinio projekto globėju ir vaikams dovanos knygas

Žiburio Fondas kartu su Vilniaus miesto savivaldybe šiemet vykdo projektą, skirtą viešinti globą (rūpybą) bei suteikti globėjams ir įvaikintojams visą reikalingą pagalbą bei paslaugas. Viena iš ilgalaikio projekto dalių – tarptautinę šeimos dieną, gegužės 15-ąją įvyksiantis viešas renginys.

Organizatoriai renginio formatą pristato kaip pavasario iškylą gamtoje. Į šventę visi vilniečiai ir miesto svečiai, visos šeimos ir vaikai, draugų kompanijos kviečiamos atsinešti pledą, užkandžių ir jaukiai praleisti sekmadienio popietę pievutėje prie Baltojo tilto. Renginio scenoje pasirodys daug žinomų įvairių meno ir sporto sričių atlikėjų, kurie, atitinka visos šeimos renginio formatą ir, net neabejojama, jog patrauks visų dėmesį bei taps puikia sekmadienio popietės pramoga. Renginys taip pat yra galimybė gauti daugiau informacijos apie įvaikinimą ir globą – tokiu būdu prisidedama prie Lietuvoje vykstančios pertvarkos, kuria, be kita ko, siekiama rengti daugiau įtėvių ir globėjų, suteikiančių naujus namus vaikams, likusiems be tėvų globos.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius, tapęs socialinę žinią skleidžiančio renginio globėju, labai palaiko neįpareigojantį iškylos formatą ir kviečia visus atvykti į renginį. Mero kalba renginio scenoje taps simboline šventės pradžia, o tuo pačiu ir startu dar vienai smagiai renginio atrakcijai: visi vaikai yra kviečiami nupiešti piešinį merui ir jį atnešę į renginį iškeisti į mero knygą dovanų. Kiekviena knyga, padovanota vaikams, bus su autoriniu mero palinkėjimu. Vaikų piešiniai vėliau bus naudojami atkreipti visuomenės dėmesį į įvaikinimą ir globą.

Daugiau detalių apie renginį jau netrukus.