Tarptautinė konferencija „Vaikų globos šeimynų kūrimasis ir plėtra: teorinės ir praktinės perspektyvos“

Š.m. lapkričio 17 d. kviečiame į Vilniaus kolegijos kartu su Lietuvos šeimynų asociacija organizuojamą tarptautinę konferenciją “Vaikų globos šeimynų kūrimasis ir plėtra: teorinės ir praktinės perspektyvos”. Konferencija vyks Lietuvos Respublikos Seime (Kovo 11-osios Akto salė).

Konferencijos tikslas – atliepti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ idėjas. Konferencijoje bus analizuojamos įvairios politinės, mokslinės ir praktinės vaikų globos perspektyvos; pristatytos, aptartos ir išgrynintos problemos, trukdančios vaikų globos šeimynose plėtotei ir mažinti vaikų globos namuose augančių vaikų skaičių. Konferencijos metu iš savo pusės papasakosime apie dažniausius mitus, susijusius su vaikais, likusiais be tėvų globos.

Registraciją į konferenciją rasite ČIA. Išsamią konferencijos darbotvarkę rasite ČIA.

___________________________________________

Papildyta 2017-11-18

Jei nepavyko sudalyvauti renginyje, tačiau būtų įdomu išgirsti jo metu išsakytas mintis, skaitytus pranešimus, kviečiame peržiūrėti konferencijos įrašą. Ji rasite ČIA. Žiburio Fondo pranešimą rasite nuo 4:54:14 dalies.