Sostinės geradariams – Mero padėkos Vilniaus rotušėje

Už iniciatyvas, už kilnumą, už paramą miestui – šios ir kitos nuoširdžios padėkos skambėjo antradienį, sausio 17 d., Vilniaus rotušėje miesto geradariams – savanoriams, aktyvioms bendruomenėms,  verslo ir nevyriausybinėms organizacijoms. Vilniaus meras Remigijus Šimašius vilniečių vardu padėkojo visiems, kurie nuoširdžiai rūpindamiesi savo miestu, dovanojo, kūrė, investavo savo laiką ir pinigus į miestui svarbius projektus.

„Šiandien kviečiu visus kartu pasidžiaugti Vilniumi – praėję metai miestui buvo sėkmingi ir kupini iššūkių.  Tik Jūsų norų ir pastangų dėka miestas atrodo gražus, gyvas ir nuolat augantis. Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems, kad prisidėjote  prie visapusio sostinės augimo, vystymosi ir tobulėjimo“ – kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Renginio metu Mero padėkos buvo įteiktos verslo organizacijoms, savanoriams, mecenatams, kurie prisidėjo prie Vilniaus miesto kūrimo – savo parama, paslaugomis, įrengtomis naujomis sporto ir vaikų žaidimo aikštelėmis, parama mokykloms ir vaikų darželiams, ir kt.

Rotušėje padėkota ir nevyriausybinėms organizacijoms, kurios 2016 metais vykdė miestui svarbias iniciatyvas. Viena iš tokių organizacijų tapo ir Žiburio Fondas, kuriam padėka įteikta už pagalbą vaikams, netekusiems tėvų globos.

„Be galo džiaugiamės mūsų sėkminga partneryste su Vilniaus miesto savivaldybe ir bendru darbu Vilniaus vaikams, kurie liko be tėvų globos. Vertiname Vilniaus miesto drąsą ieškoti ir bandyti įvairius naujus sprendimus, plėtoti naujas paslaugas, kurių pagalba galime kurti efektyvesnę vaiko teisių apsaugos sistemą ir kartu, sėkmingai įgyvendinti vaiko globos sistemos pertvarką. Vilniaus miesto padėka mums – didelis įvertinimas, kuris skatina toliau augti ir tobulėti“ – apie Vilniaus mero padėką sako Žiburio Fondo generalinė direktorė Kristina Stepanova.

IMG_8300

Nuotrauka – Saulius Žiūra. Informacija parengta pagal Vilniaus miesto savivaldybės medžiagą.