Renkama mokymų globėjams ir įtėviams grupė

Žiburio Fonde yra renkama nauja Globėjų ir įtėvių mokymų programos (GIMK) grupė. Planuojame, kad nauja grupė startuos 2020 m. spalio mėn. antroje pusėje. Ką daryti, norint prie jos prisijungti?

  • parašyti prašymą tapti vaiko globėju ar įtėviu (formą galime atsiųsti, jei parašysite el.p. info [at] ziburio-fondas [dot] lt)
  • prie prašymo pridėti sveikatos pažymą (forma Nr. 046/a)

Kas yra GIMK mokymai?

Tai 7 mokymų temos, skirtos pasirengti priimti į šeimą tėvų globos netekusį vaiką, įgyti reikalingų žinių ir geriau suprasti vaiko poreikius bei būdus juos atliepti.

Ar jie įdomūs?

Tikrai taip. Dažnai girdime, kad šie mokymai turėtų būti privalomi visiems, kurie rengiasi tapti tėvais, ir nebūtinai tiems vaikams, kuriems reikalinga globa kitoje šeimoje.

Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mūsų Fondo GIMK programos specialistėmis Violeta (tel. +370 614 33 455, el. p. violeta [at] ziburio-fondas [dot] lt), Justina (tel. +370 608 43 036, el.p. justina [at] ziburio-fondas [dot] lt) ar Agne (tel. +370 611 29 501, el.p. agne [at] ziburio-fondas [dot] lt). Galime susitikti ir “gyvoms”konsultacijoms.