Žiburio Fondo, kaip ir viso mūsų tarptautinio tinklo, simbolis yra švyturys – tai ta šviesa, kuri padeda atrasti teisingą ir saugų kelią vaikams ir jauniems žmonėms sunkiomis, tamsiomis jų gyvenimo
akimirkomis. Kiekvienais metais vis kitos šalies menininkas yra kviečiamas sukurti 14 kūrinių, kurie vėliau puošia visų mūsų šalių fondų kalendorius. 2017 metais kūrinių su švyturiais kūrėjas – Algis Kriščiūnas, Lietuvos menininkas, poparto kūrėjas, knygų iliustratorius, fotografas, muzikantas, dainų tekstų kūrėjas (kviečiame užsukti pas jį į svečius adresu www.krisciunas.com).

Šioje dalyje rasite visus 14 Algio mums sukurtų nuostabių švyturių. Galite įsigyti įvairaus dydžio jų reprodukcijas arba atvirukus su jų atvaizdais. Taip pat, kviečiame įsigyti 2018 m. stalo kalendorius su Estijos menininko Marko Pikkat specialiai kalendoriui nupieštais paveikslais. Visos lėšos už parduotus produktus bus skiriamos mūsų organizacijos darbui – nuolatinei pagalbai, paslaugoms ir palaikymui vaikams, praradusiems savo tėvų globą, o taip pat jų globėjams ir įtėviams.

Kaip įsigyti norimą produktą?
Parašykite mums adresu info [at] ziburio-fondas [dot] lt, nurodydami produkto pavadinimą, pageidaujamą
dydį (jei užsakote paveikslo reprodukciją) ir kiekį. Atsiųsime Jums būtinus duomenis apmokėjimui atlikti, taip pat informaciją apie produkto pristatymo terminus ir sąlygas.

O dabar kviečiame susipažinti su 14 nuostabių švyturių! Paspaudę ant kiekvienos produkto nuotraukos žemiau, rasite išsamesnį jo aprašymą, kainą ir kitus duomenis.

Padėti mums galite ir kitais būdais! Keletą pasiūlymų rasite ČIA!