Liucina Rimgailė iškyloje prie Baltojo tilto vaišins gardėsiais, o Mantas Wizard surengs dėmesį kaustantį pasirodymą

Gegužės 15-ąją, 13. val., Vilniuje, prie Baltojo tilto vyks mūsų kartu su Vilniaus m. savivaldybe organizuojama pavasario iškyla gamtoje. Šis renginys yra vienas iš ilgalaikio projekto, skirto skleisti žinutę apie globą ir įvaikinimą, etapų. Renginiu prisidedama prie šiuo metu Lietuvoje vykstančios pertvarkos bei siekiama rasti kuo daugiau naujų namų ir padaryti kiek įmanoma laimingesniais vaikus, netekusius tėvų globos. Renginys nemokamas, o visi ketinantys atvykti į renginį, kviečiami atsinešti pledą ir užkandžių, tačiau pamiršusieji, bus nemokamai vaišinami renginyje.

Renginio globėjas – meras Remigijus Šimašius – į šventę atvykstančius vaikus kviečia atsinešti po bet kokį savo piešinį. Piešinio turinys niekaip neribojamas, tebūnie laisvė vaikų fantazijai! Renginio metu piešinį bus galima iškeisti į mero knygą dovanų su autoriniu Remigijaus Šimašiaus palinkėjimu. Vaikų piešiniai bus išsaugoti ir vėliau prisidės prie svarbios žinutės, apie globą bei įvaikinimą, sklaidos.

Labai džiaugiamės, kad prie renginio įgyvendinimo prisideda gausus būrys įvairias meno bei sporto sritis atstovaujančių talentingų ir geros valios žmonių. Net nesudvejojusi ar dalyvauti, pati pirmoji prie renginio prisijungė Liucina Rimgailė, kuri kartu su savo kepyklėlės „Liu Patty“ komanda renginiui paruoš ir atvykusius vaišins keksiukais bei kitais gardėsiais. Simboliniu renginio atidarymu taps mero Remigijaus Šimašiaus kalba, po kurios pasirodys A. Noviko muzikos mokyklos džiazo ansamblis, baleto ir šiuolaikinio šokio studija „Exercise“, tradicinio karate parodomąją programą surengs klubas „Puma“, o spektaklį vaikams suvaidins teatras „Lėlė“. Magiškiausias pasirodymas, net neabejotina, bus į renginio sceną žengiančio iliuzionisto Manto Wizard: „Visada palaikau renginius, nešančius socialinę žinutę, į kurią visuomenei taip svarbu atkreipti dėmesį. Mielai dalyvauju tokiuose renginiuose, jei tik tai leidžia įtemptas darbo grafikas.“

Renginio formatas ir pasirodymai tinkantys tiek visai šeimai, tiek ir draugų kompanijoms, norinčioms smagiai praleisti sekmadienio popietę ir prisidėti prie globos bei įvaikinimo temos sklaidos mūsų šalyje.

Išsamesnę informaciją galima rasti renginio event paskyroje socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/events/1600426446951324/