Kvietimas į renginį

Žiburio Fondas, kartu su partneriais labdaros ir paramos fondu „Algojimas“ ir viešąja įstaiga „Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras“ 2018 m. lapkričio 28 d. kviečia Jus į renginį „Pagalba vaikams ir jauniems žmonėms su elgesio iššūkiais: kiek esame pasirengę padėti?“. Renginio metu bus dalinamasi gerąja patirtimi ir įžvalgomis dirbant su vaikais ir jaunais žmonėmis, kuriems būdingas sudėtingas, agresyvus, nusikalstamas elgesys. Bus pristatoma tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių patirtis.

Žiburio Fondas, kartu su partneriais labdaros ir paramos fondu „Algojimas“ ir viešąja įstaiga „Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras“ 2017 m. rugsėjo – 2018 m. rugsėjo mėn. vykdė projektą „Jaunuolių, paliekančių uždaro tipo institucijas, integracija: palydėjimo paslaugos“, su finansine Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje parama. Projektu buvo siekiama skatinti kurti ir stiprinti paramos, palaikymo ir paslaugų plėtrą vaikams ir jauniems žmonėms pasižymintiems sudėtingu, socialiai nepriimtinu elgesiu, ypatingai tais atvejais, kai šie vaikai grįžta į savo gyvenamąją aplinką po jiems skirtų poveikio priemonių (kaip pvz., socializacijos centras). Renginio metu bus siekiama pristatyti ir šio projekto metu parengtas pagalbos ir palaikymo gaires vaikams ir jauniems žmonėms, pasižymintiems sudėtingu elgesiu. Tikimės, kad renginys paskatins diskusijas, kiek iš tikrųjų esame pasirengę padėti vaikams ir jauniems žmonėms, kurių elgesys neatitinka socialiai priimtinų normų ir ko reikia, kad tokia pagalba būtų sėkmingesnė.

REGISTRACIJA

Renginio metu užtikrinamas anglų-lietuvių-anglų vertimas. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Registruotis į renginį kviečiame iki 2018 m. lapkričio 20 d. (12 val.) el. p. info [at] ziburio-fondas [dot] lt, nurodant vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją ir pareigas.

Išsamią renginio darbotvarkę rasite ČIA.