Kviečiame kartu su mumis padėti vaikams pasveikti nuo vaikystės

Children (1)Nors vaikystė turi būti gražiausias ir laimingiausias žmogaus gyvenimo tarpsnis, mūsų šalyje auga daug vaikų, kuriems būtina pasveikti nuo savo vaikystės ir iš naujo išmokti pasitikėti juos supančiu pasauliu. Nuo šiandien galite prisidėti prie mūsų darbo vaikams, dėka aukojimo internetu svetainės Aukok.lt suteiktos galimybės paremti vaikams teikiamas paslaugas. Visas aukojimo galimybes sužinosite paspaudę ČIA.

Patėvis kaip mus mušdavo mus žemindavo ir viską. Jisai nuo pat šešių metų skriausdavo ir mane, ir sesę, ir mamą dar nemušė, vėliau ir mamą pradėjo mušt… tai aš su savo sese jaunesne į globnamį patekom.

Jis man trenkdavo snukin, žinokit, aš nugriūdavau, atjungdavo mane, be sąmonės.

Pamenu, kaip mane naktį mama prikeldavo ir liepdavo važiuoti (teikti seksualines paslaugas). Aš jaudinausi, kad man rytoj į mokyklą, kaipgi aš atsikelsiu į ją, o tuo metu jau važiuodavau automobilyje su keliais nepažįstamais vyrais.

Taip atrodo vaikystė vaikų, su kuriais dirbame. Dauguma šių vaikų yra patyrę žalojančią nepriežiūrą, seksualinę prievartą, sumušimus, įvairų išnaudojimą – dažnai iš jiems pačių artimiausių žmonių. Vaikai dažnai kaltina patys save dėl to, kas įvyko jų gyvenime, todėl jie jaučiasi nemylimi ir niekam nereikalingi. Skausmingi išgyvenimai ir sudėtingos emocijos pasireiškia nepriimtinu vaiko elgesiu – juk jie yra pripratę nuolat patirti, kad pasaulis aplink juos yra pyktas, žiaurus ir blogas, o suaugę – pavojingi ir skriaudžiantys, todėl reikia gintis. Nors vaikai, su kuriais dirbame, gyvena globėjų šeimose – kiekvieno vaiko, o kartu ir juos priglaudusių žmonių laukia ilgas kelias, kol vaikai išmoks mylėti ir tikėti pasauliu. Tad kiekviena Jūsų auka – tai dar vienas žingsnis į priekį.