Darbo pasiūlymas: Žiburio Fondas ieško komunikacijos vadovo

Žiburio Fondas yra tarptautinio tinklo European Lighthouse Foundations Network tikrasis narys. Savo veiklą vykdome kokybiškos vaiko globos srityje, padedami vaikams rasti naujus namus ir rūpestingus globėjus, bei užtikrinti vaikams saugią, palaikančią ir sveiką aplinką. Šiuo metu ieškome asmens, kuris mūsų organizacijoje būtų atsakingas už komunikaciją.

Darbo pobūdis:

  • spaudos pranešimų ir straipsnių rengimas bei platinimas
  • komunikacija socialiniais tinklais ir jų priežiūra
  • viešųjų renginių planavimas ir organizavimas
  • informacinės medžiagos apie Žiburio Fondą, jo veiklą, o taip pat apie vaiko globą rengimas
  • video blog’o medžiagos rengimas ir priežiūra
  • vaiko globos viešinimas ir visuomenės informavimas

Reikalavimai kandidatui:

  • gebėjimas sklandžiai dėstyti savo mintis taisyklinga lietuvių kalba
  • gebėjimas apdoroti informaciją ir sudėlioti ją į patrauklius pasakojimus, atvejų istorijas ir komunikacines žinutes
  • puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas plėtoti, kurti ir palaikyti kontaktą su žiniasklaidos atstovais, viešaisiais asmenimis
  • kūrybiškumas, naujoviškos idėjos ir iniciatyvumas
  • gebėjimas planuotis savo darbus, atlikti juos laiku, su didžiausia įmanoma kokybe
  • tikėjimas tuo, ką darai
  • anglų kalbos žinios ir patirtis komunikacijos srityje – didelis privalumas
  • maketavimo ar pan. gebėjimai (pvz., gebėjimas kurti infografas) – taip pat didelis privalumas

Mes siūlome:

  • derinamą atlyginimą ir lankstų darbo grafiką
  • užtikriname visas priemones, kurių reikia darbui: kompiuteris, filmavimo įranga, kt.
  • galimybę naudotis Fondo automobiliu darbo reikalais
  • biudžetą, reikalingą komunikacijos veikloms įgyvendinti
  • naują patirtį ir prasmingą darbą

Gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško laukiame iki 2016 m. kovo 10 d., el. paštu info [at] ziburio-fondas [dot] lt Laiško temoje nurodykite Komunikacijai. Papildomas pliusas, jei kartu galėtumėte atsiųsti savo darbų – vizualinės medžiagos, straipsnių, pranešimų spaudai, filmuotos medžiagos ar pan. – pavyzdžių. Į pokalbį bus kviečiami tik atrinkti kandidatai.