2018 metų veiklos ataskaita

 

2018 metai buvo pilni iššūkių, tačiau taip pat tai buvo metai, pilni atradimų, smagių akimirkų ir prasmingų darbų. Visus šiuos darbus, akimirkas ir atradimus sudėjome į mūsų metinę veiklos ataskaitą, su kuria galite susipažinti ČIA. Didžiuojamės tuo, ką iki šiol pasiekėme, ir tikimės, kad Jums taip pat bus įdomu susipažinti su mūsų darbo rezultatais!

Kaip ir kiekvienais metais, pirmiausia norime padėkoti vaikams, su kuriais dirbame ir jų šeimų nariams, kurie yra mūsų svarbiausias partneris pagalbos vaikui procese. Taip pat, dėkojame mūsų rėmėjams, draugams ir partneriams – kitiems globos centrams, valstybinėms institucijoms, savivaldybėms, nevyriausybinių organizacijų kolegoms – kurie dega ta pačia stipria motyvacija ir tuo pačiu stipriu tikėjimu, kad galime kurti vis stipresnę valstybę vaikams ir šeimoms.

Nepamirškime, kad 2019 metais Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencija švęs savo 30-metį. Tai puikus laikas prisiminti apie vaiko teisių svarbą ir apie kiekvienos valstybės įsipareigojimus vaikams, kurių galime pasiekti tik bendra atsakomybe ir bendrais darbais.