Vaiko globa ar įvaikinimas – tai ypatinga dovana, suteikianti tėvų globos netekusiam vaikui laimingą vaikystę ir galimybę augti sveikoje, saugioje, mylinčioje aplinkoje. Jei Jūsų namuose gali atsirasti vietos vaikui, kuriam reikia mylinčios šeimos, namų jaukumo ir šilumos – Žiburio Fondas kviečia Jus tapti globėjais ar įtėviais.

Nuolat renkame naujas grupes GIMK mokymams, kurie yra privalomi busimiems globėjams ir įtėviams. GIMK mokymai – tai 30 valandų mokymai (10 užsiėmimų po 3 val., 1 kartą per savaitę), kurių metu šeima geriau pasiruošia vaiko atėjimui į šeimą, o specialistai gali susipažinti su žmonėmis, kurie nori globoti ar įvaikinti. O iki mokymų Jums reikės pateikti prašymą ir tam tikrus dokumentus savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriui.

Ką konkrečiai reikia padaryti, norint tapti globėju, įtėviu ar priimti vaiką svečiuotis? 

Visus atsakymus ir konkrečius žingsnius rasite:
〉 mūsų nemokamame leidinyje “Jausmas, kai turi namus: apie globą, įvaikinimą ir kitas galimybes padėti vaikams”. Paspauskite ant leidinio pavadinimo, kad atsiųsti jo elektroninę kopiją.
〉 Apie GIMK mokymus daugiau galite sužinoti ir mūsų video pranešime.
〉 Taip pat, galite kreiptis į mus dėl nemokamos konsultacijos globos, įvaikinimo ir svečiavimosi klausimais. Registruotis konsultacijai galite el. p. info [at] ziburio-fondas [dot] lt arba tel. +370 698 17 852.